4 C
Kyiv
19/04/2021

Аваков розповів, як вирішуватиметься проблема з “будівельними пірамідами”

Потрібно прочитати

У Twitter стався збій

У соцмережі Twitter стався збій, який вплинув на доступ до платформи. Про це повідомляється на...

МАУ перестане здійснювати міжнародні рейси з Івано-Франківська та Вінниці

Державіаслужба України анулювала права МАУ на три міжнародних маршрути з Івано-Франківська та Вінниці. Це передбачено...

Запорізька АЕС відключила один блок для ремонту

Запорізька атомна електростанція відключила шостий блок від енергосистеми країни для проведення середнього планового ремонту. Про...

Від завтра, 19 квітня, розпочнеться прийом заявок на отримання “карантинних” 8 тисяч

Від завтра, 19 квітня, розпочнеться прийом заявок на отримання 8 тисяч допомоги від держави, підприємці та наймані працівники у червоних зонах зможуть подати запит...

Уряд планує вирішити питання незаконних забудов, напрацювавши “дорожню карту” з народними депутатами, профільними міністерствами, Київською міською державною адміністрацією, обладміністраціями в регіонах, правоохоронними органами та постраждалих інвесторів.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на спільній нараді постраждалих інвесторів об’єктів незавершеного житлового будівництва, МВС, Міністерства юстиції та Нацполіції, передає пресслужба МВС.

У МВС нагадали, що для вирішення цих проблем при уряді раніше створили Міжвідомчу робочу групу, до складу якої входять народні депутати від усіх депутатських фракцій та груп у ВР, представники Міністерств розвитку громад та територій, юстиції, внутрішніх справ, НПУ, Нацбанку, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та КМДА.

Також міністр зазначив, що є позитивні напрацювання з початку роботи врегулювання проблем вкладників банку “Аркада”, тому сподівання допомогти спільними зусиллями інвесторам отримати своє законне житло є “цілком оптимістичними та реальними”.

Заступник глави МВС Антон Геращенко уточнив, що одним із першочергових завдань є створення нової законодавчої бази, яка унеможливить шахрайство із забудовами, вирішить проблему гарантування захисту інвесторам вкладених у будівництво коштів та встановить дієвий механізм добудови незавершених об’єктів. 

Зазначається, що нагальною є також потреба формування “дорожньої карти” для тих проблемних об’єктів, які вже існують в нашій країні.

Водночас, заступник міністра юстиції Андрій Гайченко зазначив, що основним завданням для міністерства лишається встановлення постійного контролю та моніторингу держреєстру речових прав на нерухоме майно з метою недопущення реєстраційних дій відповідних суб’єктів щодо окремих об’єктів нерухомості в житлових недобудовах.

За підсумками наради було вирішено напрацювати “дорожню карту” для вирішення проблем добудови по кожному об’єкту незавершеного житлового будівництва, ініціювати проведення зустрічі з керівництвом КМДА, Міністерства розвитку громад та територій та Міністерства юстиції.

Нагадуємо:

Раніше повідомлялося, що нові забудовники вже найближчим часом можуть взяти на себе зобов’язання щодо добудов житлових комплексів банку “Аркада” та забудовника Анатолія Войцеховського.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали “УП. Кляті питання” та “УП. Off the record”


Джерело

Останні новини