11 C
Kyiv
13/05/2021

Макрон: Захід не погодиться з новими військовими операціями в Україні

Потрібно прочитати

Макрон: Захід не погодиться з новими військовими операціями <span id=в Україні” />

Президент Франції Еммануель Макрон підкреслює, що РФ повинна провести деескалацію на кордоні з Україною і що Захід не погодиться з новими військовими операціями на українській території.

Джерело: Макрон в інтерв’ю CBS

Пряма мова: “Я вважаю, що ситуація є неприйнятною, Росія повинна провести деескалацію, це зрозуміло. Сьогоднішня ситуація і рівень напруженості на кордоні абсолютно контрпродуктивні й неприпустимі”.

“Якщо ми хочемо бути ефективними, ми повинні прискорити дипломатичний діалог, а США, Європа, всі ми повинні бути дуже ясними по відношенню до Росії.

Ми ніколи не погодимося з новими військовими операціями на українській території, і ми повинні знайти спосіб бути авторитетними щодо цього”.

Що передувало: В цьому ж інтерв’ю Макрон заявив, що міжнародне співтовариство має визначити чіткі “червоні лінії” у відносинах з Росією.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон і президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів у Парижі в п’ятницю закликали Росію відвести війська від кордону з Україною.

У суботу Єлисейський палац заявив, що найближчим часом президент Франції Еммануель Макрон планує провести розмову з російським коллегою Володимиром Путіним.


Джерело

Останні новини

“Ти не бог, ти гнида”: у школи в Казані з’явився стихійний меморіал у зв’язку з масовим розстрілом

За кілька днів до бійні підліток у своєму Telegram-каналі називав себе "богом".У школи №175 в Казані, де вранці 11 травня 19-річний Ільназ Галявієв убив...

Лещенко прокоментував виступ своєї дружини DJ Nastia в Москві: “вона популяризує Україну”

Лещенко заявив, що цей виступ став "підтримкою людей, які є прямими жертвами режиму" президента РФ Путіна.Екс-нардеп і член наглядової ради Укрзалізниці Сергій Лещенко вперше...