4 C
Kyiv
19/04/2021

“Мотор Січ” відправить у простій частину співробітників

Потрібно прочитати

У Twitter стався збій

У соцмережі Twitter стався збій, який вплинув на доступ до платформи. Про це повідомляється на...

МАУ перестане здійснювати міжнародні рейси з Івано-Франківська та Вінниці

Державіаслужба України анулювала права МАУ на три міжнародних маршрути з Івано-Франківська та Вінниці. Це передбачено...

Запорізька АЕС відключила один блок для ремонту

Запорізька атомна електростанція відключила шостий блок від енергосистеми країни для проведення середнього планового ремонту. Про...

Від завтра, 19 квітня, розпочнеться прийом заявок на отримання “карантинних” 8 тисяч

Від завтра, 19 квітня, розпочнеться прийом заявок на отримання 8 тисяч допомоги від держави, підприємці та наймані працівники у червоних зонах зможуть подати запит...

Запорізький авіадвигунобудівний завод АТ “Мотор Січ” відправить до кінця місяця у простій частину свої співробітників через погіршення епідеміологічної ситуації в місті.

Про це повідомляє liga.net з посиланням на директора компанії зі зв’язків з громадськістю Анатолій Малиш.

“Частина співробітників Мотор Січ переходять на новий режим роботи з понеділка, 16 листопада. До 29 листопада у простої буде допоміжна частина підприємства: працівники відділів і управлінь, співробітники неосновних служб цехів заводу і робітники старше 60 років”, – розповів Малиш.

За його словами, на простій піде “четверта-п’ята” частина з 15 тисяч працівників підприємства в Запоріжжі. У період простою співробітникам обіцяють виплачувати 2/3 від місячного окладу.

“Ми хочемо захистити людей. Новий режим пов’язаний з погіршенням епідеміологічної ситуації в Запоріжжі. Місто перебуває в червоній карантинній зоні”, – додав він.

На заводі додали, що це вже другий випадок відправки співробітників на тимчасовий простій – раніше міняли режим роботи в березні цього року, коли Кабмін ввів карантин по всій карантині.

Чистий прибуток АТ “Мотор Січ” за 9 місяців 2020 року до оподаткування склав 926,5 млн грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали “УП. Кляті питання” та “УП. Off the record”


Джерело

Останні новини