0.7 C
Kyiv
01/03/2021

На 55%: В ОБСЄ розповіли про зменшення порушень режиму тиші на Донбасі

Потрібно прочитати

Версію про вибух кисневого балона в лікарні Чернівців спростували

За словами мера Чернівців, "найімовірніше, сталося загоряння на місці хворого".Пожежа в Чернівецькій лікарні №1 сталася не внаслідок вибуху кисневого балону.Про це журналістам повідомила заступник...

В ОБСЄ заявили, що завдяки додатковим заходам контролю за дотриманням режиму припинення вогню у 2020 році кількість порушень “тиші” на Донбасі зменшилася на 55% у порівнянні з 2019-м роком

Такі дані оприлюднила постійний представник ЄС в ОБСЄ Раса Остраускайте, пише «Укрінформ».

За словами Остраускайте, минулого року СММ ОБСЄ зафіксувала 153 тисячі порушень режиму припинення вогню, включаючи близько 46 тисяч вибухів.

“Це на 55% менше у порівнянні з 2019 роком. Запровадження додаткових заходів припинення вогню принесло відчутне покращення безпекової ситуації”, – каже Остраускайте.

За її словами, СММ ОБСЄ продовжує виступати посередником та проводить моніторинг припинення вогню для ремонту й відновлення критичної інфраструктури.

Протягом минулого року персонал СММ забезпечив приблизно 5500 “вікон тиші” на місцях, що дозволило відремонтувати та забезпечити дієздатність 118 інфраструктурних об’єктів, включаючи системи водопостачання, електромережі та мережі мобільної комунікації – в інтересах більш ніж 6 мільйонів людей.

Нагадаємо, що опівночі 27 липня 2020 року на Донбасі почав діяти режим повного та всеосяжного припинення вогню, про який домовились на засіданні Тристоронньої контактної групи.

Останні новини