4 C
Kyiv
19/04/2021

Найбільший білоруський банк запустив операції з криптовалютами

Потрібно прочитати

У Twitter стався збій

У соцмережі Twitter стався збій, який вплинув на доступ до платформи. Про це повідомляється на...

МАУ перестане здійснювати міжнародні рейси з Івано-Франківська та Вінниці

Державіаслужба України анулювала права МАУ на три міжнародних маршрути з Івано-Франківська та Вінниці. Це передбачено...

Запорізька АЕС відключила один блок для ремонту

Запорізька атомна електростанція відключила шостий блок від енергосистеми країни для проведення середнього планового ремонту. Про...

Від завтра, 19 квітня, розпочнеться прийом заявок на отримання “карантинних” 8 тисяч

Від завтра, 19 квітня, розпочнеться прийом заявок на отримання 8 тисяч допомоги від держави, підприємці та наймані працівники у червоних зонах зможуть подати запит...

Білорусбанк зробив можливими за допомогою картки Visa купівлю-продаж криптовалют з 13 листопада. Це найбільший банк країни.

Про це пише Фінансовий клуб.

Криптовалюти у країні легалізовані з 2017 року. До 2049 року галузь звільнена від податків, а операції з купівлі-продажу чи обміну декларувати не потрібно.

Угоди з криптовалютами також не потребують ліцензії.

У перспективі банк хоче розширити перелік країн, що можуть обмінювати цифрову валюту на білоруські рублі, долари та євро, а також збільшити кількість доступних криптовалют.

Нагадаємо:

Раніше платіжна система Paypal оголосила про запуск операцій з криптовалютами, після чого їхні ціни почали стрімко зростати.

12 листопада котирування криптовалюти Bitcoin піднялись вище 16 тисяч доларів – на такому рівні ця криптовалюта не торгувалась із січня 2018 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали “УП. Кляті питання” та “УП. Off the record”


Джерело

Останні новини