4 C
Kyiv
19/04/2021

Не WhatsApp – яким месенджером користується Марк Цукерберг

Потрібно прочитати

Вчені створили датчик, який реагує на небезпечний перебіг Covid-19

Фахівці з Університету Техасу в Далласі (США) розробили датчик поту, який діє як система раннього попередження про наближення "цитокінового шторму" при...

Спікери з TikTok, Netflix і Google розкажуть, як бізнесу вийти на міжнародний рівень

14 травня о 10:30 підприємці та топменеджери глобальних компаній зберуться на безкоштовній онлайн-конференції PM GO:...

У Facebook та Instagram можна буде заховати лайки

Соцмережі Facebook та Instagram почали тестувати нову функцію. Ідеться про приховування вподобань до своїх дописів. Користувачі зможуть самостійно вибрати, приховувати вподобання...

Можна згинати й розтягувати: представили оригінальний смартфон

Китайська компанія TCL представила унікальний смартфон Fold'n'Roll. Він має 2 способи збільшення площі дисплея: згинання...

Особисті дані 533 млн користувачів Facebook з’явилися у відкритому доступі. До переліку користувачів також потрапила інформація про розробника й засновника соцмережі Facebook Марка Цукерберга.

У даних ідеться про особисту інформацію осіб зі 106 країн. Це повні імена, місця й дати народження, біографічні дані, номери телефонів, ідентифікатори Facebook і в деяких випадках адреси електронної пошти, повідомляє НВ.

За номером телефону Цукерберга дослідник безпеки Дейв Вокер дізнався, що голова Facebook користується месенджером Signal, який називають “золотим стандартом серед програм для безпечного обміну повідомленнями”.

15 травня дані 2 млрд користувачів WhatsApp передадуть Facebook – материнській компанії месенджера. Через це експерти з кібербезпеки радять користувачам переходити на інші застосунки.

Signal — це клієнтська програма для обміну миттєвими повідомленнями та інтернет-телефонії з вільним і відкритим вихідним кодом. Основний акцент у розробленні – на конфіденційність і безпеку.


Джерело

Останні новини