11 C
Kyiv
12/05/2021

США відправлять 60 мільйонів доз вакцини AstraZeneca іншим країнам – Байден

Потрібно прочитати

США відправлять 60 мільйонів доз вакцини AstraZeneca іншим країнам – Байден

Про відправку іншим країнам близько 10% від усіх вакцин проти коронавірусу виробництва Сполучених Штатів заявив президент Джо Байден.

Джерело: Байден під час виступу в Білому домі, цитує Укрінформ

Пряма мова: “Ми взяли на себе зобов’язання відправити 60 мільйонів доз вакцини (проти COVID-19 – ред.) AstraZeneca до інших країн, починаючи з цього місяця до червня.

Це означає, що від усієї кількості вакцин, які ми виготовили для Сполучених Штатів за цей час, близько 10% піде решті світу”.

Деталі: Байден назвав цей крок “важливим гуманітарним зобов’язанням” США – на додаток до участі Америки у програмі COVAX.

Передісторія:

  • Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін на початку лютого заявила, що Сполучені Штати нададуть нову допомогу Україні в її зусиллях щодо отримання та розповсюдження вакцин проти COVID-19, які мають прибути в Україну найближчими тижнями.
  • У лютому чиновники заявили, що адміністрація США не буде дарувати бідним країнам жодної дози вакцин проти коронавірусу, поки щеплення не отримають більшість американців.
  • Низка європейських країн, Пакистан і США наприкінці квітня надіслали Індії допомогу у зв’язку зі спалахом коронавірусу в країні.


Джерело

Останні новини

“Ти не бог, ти гнида”: у школи в Казані з’явився стихійний меморіал у зв’язку з масовим розстрілом

За кілька днів до бійні підліток у своєму Telegram-каналі називав себе "богом".У школи №175 в Казані, де вранці 11 травня 19-річний Ільназ Галявієв убив...

Лещенко прокоментував виступ своєї дружини DJ Nastia в Москві: “вона популяризує Україну”

Лещенко заявив, що цей виступ став "підтримкою людей, які є прямими жертвами режиму" президента РФ Путіна.Екс-нардеп і член наглядової ради Укрзалізниці Сергій Лещенко вперше...