4 C
Kyiv
19/04/2021

У Туреччині оштрафували Google на 25 мільйонів доларів

Потрібно прочитати

У Twitter стався збій

У соцмережі Twitter стався збій, який вплинув на доступ до платформи. Про це повідомляється на...

МАУ перестане здійснювати міжнародні рейси з Івано-Франківська та Вінниці

Державіаслужба України анулювала права МАУ на три міжнародних маршрути з Івано-Франківська та Вінниці. Це передбачено...

Запорізька АЕС відключила один блок для ремонту

Запорізька атомна електростанція відключила шостий блок від енергосистеми країни для проведення середнього планового ремонту. Про...

Від завтра, 19 квітня, розпочнеться прийом заявок на отримання “карантинних” 8 тисяч

Від завтра, 19 квітня, розпочнеться прийом заявок на отримання 8 тисяч допомоги від держави, підприємці та наймані працівники у червоних зонах зможуть подати запит...

Рада з питань конкуренції в Туреччині оштрафувала Google на 25 мільйонів доларів за домінування на ринку.

Про це повідомляє Укрінформ.

Агентство повідомляє, що компанію звинуватили у порушенні правил чесної конкуренції та надання несправедливої переваги окремим компаніям шляхом формування пріоритетності відповідей на пошукові запити.

“Розміщення текстових оголошень у верхній частині загальних результатів пошуку з рекламою непевної та інтенсивної якості, вище результатів органічного пошуку, які не приносять їм прибутку від реклами, є порушенням закону”, – йдеться в обґрунтуванні накладеного штрафу.

А також ускладнює діяльність окремих компаній на ринку контентних послуг.

Нагадуємо:

У березні 2019 року Європейська комісія вже наклала на Google штраф 1,69 млрд дол за порушення антимонопольних правил ЄС щодо інтернет-реклами. 

У жовтні цього року Міністерство юстиції США звинуватило Google у монополії на пошук контенту в інтернеті і пошукову рекламу. 

Також антимонопольний комітет Італії розпочав розслідування проти Google через можливе зловживання монополістським становищем на ринку інтернет-реклами.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали “УП. Кляті питання” та “УП. Off the record”


Джерело

Останні новини