4 C
Kyiv
19/04/2021

“Укрексімбанк” достроково викупив євробонди на 300 мільйонів доларів

Потрібно прочитати

У Twitter стався збій

У соцмережі Twitter стався збій, який вплинув на доступ до платформи. Про це повідомляється на...

МАУ перестане здійснювати міжнародні рейси з Івано-Франківська та Вінниці

Державіаслужба України анулювала права МАУ на три міжнародних маршрути з Івано-Франківська та Вінниці. Це передбачено...

Запорізька АЕС відключила один блок для ремонту

Запорізька атомна електростанція відключила шостий блок від енергосистеми країни для проведення середнього планового ремонту. Про...

Від завтра, 19 квітня, розпочнеться прийом заявок на отримання “карантинних” 8 тисяч

Від завтра, 19 квітня, розпочнеться прийом заявок на отримання 8 тисяч допомоги від держави, підприємці та наймані працівники у червоних зонах зможуть подати запит...

“Укрексімбанк” оголосив завчасні результати пропозиції викупу частини облігацій власного боргу з погашенням у 2022 та 2025 роках на 300 млн доларів.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Зазначається, що загальна сума заявок, які надійшли від держателів облігацій в межах терміну завчасного подання, склала:

  • за облігаціями з погашенням у 2022 р. – 84 млн доларів за номінальною вартістю;
  • за облігаціями з погашенням у 2025 р. – 372,7 млн доларів за номінальною вартістю.

Загальна сума прийнятих банком заявок на викуп склала:

  • за облігаціями з погашенням у 2022 р. – 84 млн доларів за номінальною вартістю;
    за облігаціями з погашенням у 2025 р. – 215,95 млн за номінальною вартістю.

“Укрексімбанк вперше серед українських емітентів єврооблігацій провів про-активну операцію керування зобов’язаннями без одночасного розміщення нового випуску (cash-tender). Зауважу, що загалом ринкова кон’юнктура сприяла вдалому заповненню книги заявок на викуп.

Проведення викупу облігацій оптимізує цінові параметри пасивної бази банку, та, відповідно, покращує структуру його балансу. Оздоровлення фінансового стану є одним з пріоритетних завдань, які поставлені перед нами урядом для подальшої ефективної діяльності на внутрішньому ринку та світовій арені”, – зазначив голова правління Укрексімбанку Євген Мецгер.

Ціна викупу за облігаціями з погашенням у 2025 р. склала 104,5%, за облігаціями з погашенням у 2022 р. – 103,75% від номіналу, та відповідно до умов пропозиції викупу 10 листопада банком здійснено розрахунок за прийнятими облігаціями.

Нагадаємо:

Раніше державний Укрексімбанк виступив із пропозицією викупу своїх єврооблігацій строком до 2022 та 2025 років з метою зниження вартості боргу та оптимізації кредитного портфелю.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали “УП. Кляті питання” та “УП. Off the record”


Джерело

Останні новини