4 C
Kyiv
19/04/2021

Windows 10 отримає нові функції

Потрібно прочитати

Вчені створили датчик, який реагує на небезпечний перебіг Covid-19

Фахівці з Університету Техасу в Далласі (США) розробили датчик поту, який діє як система раннього попередження про наближення "цитокінового шторму" при...

Спікери з TikTok, Netflix і Google розкажуть, як бізнесу вийти на міжнародний рівень

14 травня о 10:30 підприємці та топменеджери глобальних компаній зберуться на безкоштовній онлайн-конференції PM GO:...

У Facebook та Instagram можна буде заховати лайки

Соцмережі Facebook та Instagram почали тестувати нову функцію. Ідеться про приховування вподобань до своїх дописів. Користувачі зможуть самостійно вибрати, приховувати вподобання...

Можна згинати й розтягувати: представили оригінальний смартфон

Китайська компанія TCL представила унікальний смартфон Fold'n'Roll. Він має 2 способи збільшення площі дисплея: згинання...

Кілька років тому Microsoft додала API-інтерфейси для функції “Присутність людини”. Функція дозволяє операційній системі та обладнанню виявляти присутність користувача і підвищувати безпеку при збереженні простоти використання.

В оновленні Windows 10 Sun Valley Microsoft представить власні елементи управління для Human Presence. Керувати цією функцією можна тільки за допомогою програми, що поставляє OEM. Оновлення Sun Valley міститиме групову політику й налаштування для управління присутністю людей, повідомляє Pingvin.Pro.

Microsoft працює над новими налаштуваннями для Windows 10. Йдеться про миттєве блокування – force instant lock, миттєве пробудження – force instant wake – і lock timeout.

Параметр “Миттєве блокування” передбачає, що Windows автоматично блокує комп’ютер, коли користувач перебуває далеко від екрана. Якщо діють підтримувані датчики камери, Windows 10 може визначати, коли користувач сидить або стоїть перед нею.

Автоматичне блокування спрацьовує, коли протягом зазначеного часу очікування ніхто не перебуває біля комп’ютера. Він також може визначати відстань і автоматично блокувати пристрій.

Функція “Миттєве пробудження” дозволить входити в систему без торкання.

Microsoft також тестує поліпшення для панелі задач і Центру дій у попередніх збірках. Очікується, що великі зміни користувацького інтерфейсу з’являться в червні або липні, коли завершиться оновлення Sun Valley.

Американська компанія Apple оновить функції розумного голосового помічника Siri. Компанія хоче дозволити користувачам вибирати голос за замовчуванням.


Джерело

Останні новини